Bibloteksbord

Bibloteksbord
Bibloteksbord
Bibloteksbord
Bibloteksbord
Bibloteksbord
Bibloteksbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1900-tal, engelsk stil, med 3 lådor, fanér i teak och mahogny, ilagd skinnimitation, höjd ca 78 samt 94x49 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis mer, bl a på främre benparet

880681

2021-02-27