Bibloteksbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, 1900-tal, engelsk stil, med 3 lådor, fanér i teak och mahogny, ilagd skinnimitation, höjd ca 78 samt 94x49 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis mer, bl a på främre benparet
880681
2021-02-27