Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbåt, signerad Roland S sam försedd med längre dedikation, bildyta 35x23 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnad, ej examinerad ur ram

880723

2021-02-27