Ripsmatta 1900-talets andra kvartal

Klubbat för:

1 100 SEK

800 SEK

RIPSMATTA, 1900-talets andra kvartal, blå och vit, 55x295 cm.

Bruksslitage, ställvis hårt samt lagningar och förstärkningar.

880734

2021-03-12