Rick Tomlinson fotografier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
RICK TOMLINSON, 21 st fotografier från Intrum Justitias båte när den seglade i Whitbread Round the World Race 1993 - 1994, båten Intrum Justitia slutade på 2:a plats i tävlingen som startade & slutade i Southampton England, stämpelsignerade á tergo, ca 30 x 20 - 45 x 30 cm.
Ytslitage, veck.
880741
2021-03-06