Rick Tomlinson fotografier

Rick Tomlinson fotografier
Rick Tomlinson fotografier
Rick Tomlinson fotografier
Rick Tomlinson fotografier
Rick Tomlinson fotografier
Rick Tomlinson fotografier
Rick Tomlinson fotografier
Rick Tomlinson fotografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RICK TOMLINSON, 21 st fotografier från Intrum Justitias båte när den seglade i Whitbread Round the World Race 1993 - 1994, båten Intrum Justitia slutade på 2:a plats i tävlingen som startade & slutade i Southampton England, stämpelsignerade á tergo, ca 30 x 20 - 45 x 30 cm.

Ytslitage, veck.

880741

2021-03-06