Rodolfo Dordoni fåtölj för Matteo Grassi
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RODOLFO DORDONI, "2Leather", fåtölj, 2000-tal för Matteo Grassi, klädsel i ljust skinn, präglad MatteoGrassi klädsel, kromad centralfot, rygghöjd ca 101 cm
Smärre bruksspår och slitage
880745
2021-03-01