Rodolfo Dordoni fåtölj för Matteo Grassi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RODOLFO DORDONI, "2Leather", fåtölj, 2000-tal för Matteo Grassi, klädsel i ljust skinn, präglad MatteoGrassi klädsel, kromad centralfot, rygghöjd ca 101 cm

Smärre bruksspår och slitage

880745

2021-03-01