Alfred Gregers-Rasmussen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED GREGERS-RASMUSSEN (1904-1994): Kustlandskap, olja på duk, signerad, 50 x 64 cm.

Mindre fläckar.

880751

2021-02-22