Ingrid Slot oljemålning

Ingrid Slot oljemålning
Ingrid Slot oljemålning
Ingrid Slot oljemålning
Ingrid Slot oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID SLOT (1888-1978): Stilleben med krysantemum, olja på duk, signerad, 35 x 43 cm.

880753

2021-02-22