Axel Tallberg etsning

Axel Tallberg etsning
Axel Tallberg etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

AXEL TALLBERG (1860-1928): Öldrickande man med pipa, etsning, signerad, plåtstorlek ca 38 x 28 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

880755

2021-02-22