Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
AXEL TALLBERG (1860-1928): Öldrickande man med pipa, etsning, signerad, plåtstorlek ca 38 x 28 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
880755
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här