Miniatyrstafflier

Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier
Miniatyrstafflier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRSTAFFLIER (3) samt BORDSRAM, 1800/1900-tal, vitmetall samt bronserad metall, höjd ca 29 cm

Slitage

880766

2021-02-27