Klubbat för:
1 300 SEK
1 200 SEK
DAMSKRIVBORD, mahognyfanér, 1950-tal, låda i sarg, höjd ca 70 cm, 80x43 cm
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Skiva med repor och fläckar, nyckel medföljer
880783
2021-03-02