Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

DAMSKRIVBORD, mahognyfanér, 1950-tal, låda i sarg, höjd ca 70 cm, 80x43 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Skiva med repor och fläckar, nyckel medföljer

880783

2021-03-02