Bålslev sked såsslev silver

Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver
Bålslev sked såsslev silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKED, Moskva 1886, skedblad graverad floral dekor, längd 19,5 cm, BÅLSLEV, spiralvridet svärtat träskaft, omkring 1900, svenska importstämplar, längd 35 cm, SÅSSLEV, silver, svarvat och svärtat träskaft, spår av invändig förgyllning, otydlig stämpel, längd 22 cm

880790

2021-02-24