Prinsessornas kokbok

Prinsessornas kokbok
Prinsessornas kokbok
Prinsessornas kokbok
Prinsessornas kokbok
Prinsessornas kokbok
Prinsessornas kokbok
Prinsessornas kokbok
Prinsessornas kokbok

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PRINSESSORNAS KOKBOK, volym I-IV, Husmanskost och helgdagsmat av Jenny Åkerström, Stockholm Åhlén & Åkerlunds Förlag (Albert Bonnier), 1930-tal

Pärmar med slitage, blad med missfärgningar

880792

2021-02-24