Bestickuppsättning
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICKSUPPSÄTTNING, England, 1800/1900-tal med schatull, silverpläter med handtag i pärlemor/imitation, schatull i trä med foder i tyg, nyckel finns, höjd ca 9 samt 41x31 cm
Spricka i locket, bruks och åldersrelaterat slitage
880802
2021-03-01