Bestickuppsättning

Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICKSUPPSÄTTNING, England, 1800/1900-tal med schatull, silverpläter med handtag i pärlemor/imitation, schatull i trä med foder i tyg, nyckel finns, höjd ca 9 samt 41x31 cm

Spricka i locket, bruks och åldersrelaterat slitage

880802

2021-03-01