Wiwen Nilsson brevpress

Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress
Wiwen Nilsson brevpress

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIWEN NILSSON, brevpress, sten och silverplakett föreställande Lunds stadsvapen, bär inskription, stämplad Wiwen Nilsson, höjd ca 4, 10x10 cm

i originalbox, smärre nagg på ett hörn

880803

2021-03-03