Figuriner 18/1900-tal

Figuriner 18/1900-tal
Figuriner 18/1900-tal
Figuriner 18/1900-tal
Figuriner 18/1900-tal
Figuriner 18/1900-tal
Figuriner 18/1900-tal
Figuriner 18/1900-tal
Figuriner 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, glaserat porslin, 9 st,18/1900-tal, höjd ca 6-11 cm

Smärre slitage

880809

2021-03-01