Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mirja", karmstolar, 3 st, Dux, 1900-talets andra hälft, kromad benställning, djuphäftad klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
880812
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här