Karmstolar Mirja Bruno Mathsson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mirja", karmstolar, 3 st, Dux, 1900-talets andra hälft, kromad benställning, djuphäftad klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

880812

2021-02-22