Oljemålning Gustaf Rydberg

Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg

Klubbat för:

9 400 SEK

8 000 SEK

GUSTAF RYDBERG (1835-1893): Gårdsmotiv, signerad G Rydberg, olja på duk, ca 38x58 cm

880815

2021-02-26