Oljemålning Gustaf Rydberg

Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg
Oljemålning Gustaf Rydberg

Klubbat för:

10 500 SEK

Schätzwert

13 000 SEK

Beschreibung

GUSTAF RYDBERG (1835-1893): Landskapsmotiv med blomsteräng, signerad G Rydberg, olja på duk, ca 35x53 cm

Zustandsbeschreibung

880820

2021-02-26