Klubbat för:
10 500 SEK
Schätzwert
13 000 SEK
Beschreibung
GUSTAF RYDBERG (1835-1893): Landskapsmotiv med blomsteräng, signerad G Rydberg, olja på duk, ca 35x53 cm
Zustandsbeschreibung
880820
2021-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner