Carl Peter Hallberg oljemålningar
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
CARL PETER HALLBERG (1809-1879): (2) Skogslandskap, en monogramsignerad CH, olja på duk, 44x59 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar
880823
Päivämäärä:
2021-02-27