Carl Peter Hallberg oljemålningar

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

CARL PETER HALLBERG (1809-1879): (2) Skogslandskap, en monogramsignerad CH, olja på duk, 44x59 cm

Kuntoraportti

Krackeleringar

880823

Päivämäärä:

2021-02-27