Ring med diamant
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING, 18 k rodierat vitguld, gammalslipad diamant ca 0,45 ct, med inclusions, otydliga stämplar, svensk importstämpel, 1919, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 1,7 g
Rodiumsläpp, sten med rondistnagg
880830
2021-02-25