Akvarell Jenny Nyström

Akvarell Jenny Nyström
Akvarell Jenny Nyström
Akvarell Jenny Nyström
Akvarell Jenny Nyström
Akvarell Jenny Nyström
Akvarell Jenny Nyström
Akvarell Jenny Nyström
Akvarell Jenny Nyström

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1956): Barn med julstjärnor, signerad Jenny Nyström, akvarell, blyerts och täckvitt, ca 21,5 x 14 cm

880832

2021-02-26