Bordslampor
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, 1 par, empirestil, tidigt 1900-tal, 1 ljuspunkt vardera, socklar i bronserad vitmetall, porslin med figurala motiv, textila skärmar, höjd ca 33 cm
Lagningar upptill, nagg, slitage, funktionen garanteras ej
880833
2021-03-01