Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, 1 par, empirestil, tidigt 1900-tal, 1 ljuspunkt vardera, socklar i bronserad vitmetall, porslin med figurala motiv, textila skärmar, höjd ca 33 cm

Lagningar upptill, nagg, slitage, funktionen garanteras ej

880833

2021-03-01