IKEA taklampa "Kuben"

IKEA taklampa
IKEA taklampa
IKEA taklampa
IKEA taklampa
IKEA taklampa
IKEA taklampa
IKEA taklampa
IKEA taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKEA, taklampa, 1970-tal, "Kuben", röd plast, höjd 18,5, 21,5x21,5 cm

Bruksslitage

880835

2021-02-22