Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
PIEDESTAL, sent 1900-tal, skuren dekor, med belysning, alabaster, höjd ca 94, topplattans diameter 23 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
880837
2021-03-01