Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

PIEDESTAL, sent 1900-tal, skuren dekor, med belysning, alabaster, höjd ca 94, topplattans diameter 23 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

880837

2021-03-01