Oljemålning Helge Cardell

Oljemålning Helge Cardell
Oljemålning Helge Cardell
Oljemålning Helge Cardell
Oljemålning Helge Cardell
Oljemålning Helge Cardell
Oljemålning Helge Cardell
Oljemålning Helge Cardell
Oljemålning Helge Cardell

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

HELGE CARDELL (1902-1972): "Blommor i vit vas" signerad Helge Cardell, daterad 44, olja på duk, ca 39x34 cm

880840

2021-02-26