Oljemålnig Hans Ripa
Vollendet
2021-02-26
880842
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
HANS RIPA (1912-2001): Stilleben, signerad Ripa, olja på pannå, ca 37x45 cm