Oljemålnig Hans Ripa

Oljemålnig Hans Ripa
Oljemålnig Hans Ripa
Oljemålnig Hans Ripa
Oljemålnig Hans Ripa
Oljemålnig Hans Ripa
Oljemålnig Hans Ripa
Oljemålnig Hans Ripa
Oljemålnig Hans Ripa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS RIPA (1912-2001): Stilleben, signerad Ripa, olja på pannå, ca 37x45 cm

880842

2021-02-26