Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄNK, blandstil bl a nygotik, tidigt 1900-tal, betsad ek, samt stoppad dyna klädd med gyllenläder och dekortaiva bronsspikar, sitthöjd ca 47, längd 82 cm

Bortfall på gyllenlädret, slitage

880846

2021-03-01