Litografi Victor Vasarely

Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997), komposition, serigrafi, signerad och numrerad 161/250, bildmått ca 61,5x61,5 cm

880854

2021-02-26