Lage Lindell, Gående figur

Lage Lindell, Gående figur
Lage Lindell, Gående figur
Lage Lindell, Gående figur
Lage Lindell, Gående figur
Lage Lindell, Gående figur
Lage Lindell, Gående figur
Lage Lindell, Gående figur
Lage Lindell, Gående figur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Gående figur, signerad L Lindell, akvarell och blyerts, 23x22 cm.

880858

2021-04-18