Spegel med ljushållare
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL med ljushållare, blandstil, 1800-talets andra hälft, förgylld, ljusarm i mässing/brons med 2 ljuspipor med glasprismor, ramen förgylld, höjd ca 75x66 cm
Krönet lagat, nagg, slitage, några prismor medföljer lösa
880866
2021-03-01