Spegel med ljushållare

Spegel med ljushållare
Spegel med ljushållare
Spegel med ljushållare
Spegel med ljushållare
Spegel med ljushållare
Spegel med ljushållare
Spegel med ljushållare
Spegel med ljushållare

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med ljushållare, blandstil, 1800-talets andra hälft, förgylld, ljusarm i mässing/brons med 2 ljuspipor med glasprismor, ramen förgylld, höjd ca 75x66 cm

Krönet lagat, nagg, slitage, några prismor medföljer lösa

880866

2021-03-01