Oljemålning Ernst Norlind

Oljemålning Ernst Norlind
Oljemålning Ernst Norlind
Oljemålning Ernst Norlind
Oljemålning Ernst Norlind
Oljemålning Ernst Norlind
Oljemålning Ernst Norlind
Oljemålning Ernst Norlind
Oljemålning Ernst Norlind

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST NORLIND (1877-1951): Storkar i vattendrag, monogramsignerad E.N, olja på duk, ca 46x65 cm

880873

2021-02-26