Pekka Halonen teckning

Pekka Halonen teckning
Pekka Halonen teckning
Pekka Halonen teckning
Pekka Halonen teckning
Pekka Halonen teckning
Pekka Halonen teckning
Pekka Halonen teckning
Pekka Halonen teckning

Klubbat för:

840 EUR

Utropspris

600 EUR

PEKKA HALONEN (1865-1933) efter stormen, signerad samt daterad 1909, teckning och akvarell, 21x29 cm

liten reva i pappret

880875

2021-02-28