Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Gatumotiv med biograf, signerad Einar Jolin, 57/250, färglitografi, bladmått ca 54x45 cm
Fläck i vänstra hörnet nederkant
880885
2021-02-25