Sabel modell 1893
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SABEL, modell 1893, E. Svalling Eskilstuna, klingan märkt "E. SVALLING ESKILSTUNA , J.V J.E", total längd inkl balja 110 cm, klingans längd 93 cm
Några skador och bucklor, ställvis rostangrepp
880887
2021-02-22