Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, ram i trä samt förgyllt pastellage, ca 100x65 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Skador och lagningar, senare spegelglas

880890

2021-03-02