Stolar Sjuan teak
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARNE JACOBSEN, Sjuan / 3107, stolar, 1 par, sits i formpressad, laminerad teak, förkromade stålben, etikettmärkta Fritz Hansen, Danmark, tillverkade 1988, 1989, sitthöjd ca 43 cm
Bruks och åldersrelaterat slitagemed patina, repor, avskavning, en ostadig i ryggen
880892
2021-03-01