Stolar Sjuan teak

Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARNE JACOBSEN, Sjuan / 3107, stolar, 1 par, sits i formpressad, laminerad teak, förkromade stålben, etikettmärkta Fritz Hansen, Danmark, tillverkade 1988, 1989, sitthöjd ca 43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitagemed patina, repor, avskavning, en ostadig i ryggen

880892

2021-03-01