Yrjö Edelmann litografier
Valmis
2021-03-01
880893
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016) Motiv med paket, signerade samt med dedikation, ca 54x39 cm
Skador, bortriva bitar, smits