Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
HERRBYÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad i mahogny, 7 lådor, dragknoppar i svärtat trä med vitmetall, skuren dekor, höjd 152, 75x56 cm
Sprickor, skador, slitage, nyckel saknas
880896
2021-02-23