Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk stil, almfanér, beslag i mässing, höjd ca 77cm, 40x70 cm
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Torrsprickor, förstärkta ben, lagningar samt beslag ej kompletta
880913
2021-03-02