Oljemålning Kilian Zoll

Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll
Oljemålning Kilian Zoll

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KILIAN ZOLL (1818-1860): Interiör, signerad K.C. Zoll, olja på duk, ca 60x76 cm

Retusch, krackeleringar, ytsmuts

880915

2021-02-28