Richard Ryan Hommage à Basquiat

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage à Basquiat", signerad, pigmentutskrift på fineartpapper, numrerad 2/10 bladmått ca 55x94 cm, oramad

880935

2021-02-22