Jasper Johns
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JASPER JOHNS, (f.1930-): "From 0-9 numbers, the suit, A set of Ten Numerals", Nr 2,
Etsning och akvatint, 1975, signerad, daterad och numrerad Jasper Johns -75, 24/100.
bildmått ca 6,5 x 5,5 cm bladmått 21 x 15cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Ej examinerad ur ram
880961
2021-03-27