Ivar Södergren akvarell

Ivar Södergren akvarell
Ivar Södergren akvarell
Ivar Södergren akvarell
Ivar Södergren akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IVAR SÖDERGREN (född 1949): cykel, signerad och daterad Ivar Södergren 1981, akvarell, bildmått ca 13 x 16,5 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

880962

2021-03-27