Jörgen Fogelquist oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): Komposition, signerad och daterad Jörgen Fogelqvist 1958, olja på duk, bildmått ca 20,5x17 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
något löst bakstycke
880964
2021-03-27